Renditingimused

Meelespea!

Renditud tehnika aitab sul teostada oma projekte ja unistusi. Palun hoia ja kasuta renditehnikat nii nagu enda oma! Rentides tehnikat, vastutate selle korrasoleku eest tehnika üle andmiseni. Tehnikat edasi rentida ei ole lubatud. Renditehnika füüsilisel purunemisel või hooletu ümberkäimise puhul, on rentnik kohustatud tasuma tehnika remondikulud või tasuma kompensatsiooni vähemalt toote turuhinna piires. Palun kontrolli koos “Pixoveri” töötajaga tehnika korrasolekut enne ja pärast rentimist.

 

Millal ja kust saab rentida?

Renditoodete väljastamine toimub E-R kella 10:00-17:00-ni  aadressil Viljandi mnt 4, Rapla. Teistel aegadel tehnika võtmine ja üle andmine kokkuleppel. Soovi korral saab renditehnikat saata ka Cargobusi või DPD kulleriga üle Eesti. Rapla piires saame pakkuda ka kiirkullerteenust. Kulleriga saadud tehnika tuleb tagastada samuti kullerteenusega aadressile Viljandi mnt 4, Rapla. Transpordikulud maksab rentnik. Transpordile kulunud päevad arvestatakse rendiperioodi sisse.

 

Kuidas toimub rendiarvestus?

Ühe päeva rendiarvestusse läheb nii 1 tund kui 24 tundi. Nädalavahetuse päevaks rentides, arvestatakse 3 päeva rendisumma, arvestus käib soodsama rendihinna järgi (3-… päeva). Kui rendiperiood algab vahemikus 10:00-14:00, tuleb tehnika tagastada hiljemalt järgmise päeva kella 12:00-ks. Kui rendiperiood algab vahemikus 14:00-18:00, tuleb tehnika tagastada hiljemalt järgmise päeva kella 17:00-ks. Too renditehnika alati õigeaegselt tagasi, teise kliendi töö võib selle taga oodata ja kannatada. Soovi korral saab tehnika rentimist ka pikendada. Palume sel juhul alati helistada ja küsida, kas see on võimalik. Kui rentnik ei tagasta renditavat toodet õigeaegselt, on rentnikul õigus küsida täiendavat renditasu üle läinud aja eest.

NB! Kõik tehnika, mis on reede hommikuks vaba, läheb rendiarvestusse 3 päeva asemel 1 päeva hinnaga. Soodustus ei kehti eelnevalt broneeritud tehnikale!

 

Lepingu sõlmimine ja tagatisraha

Rentnikuga sõlmitakse ühekordne või tähtajatu leping. Tähtajatu lepingu puhul saab rentnik tehnikat rentida, ilma et peaks iga kord uuesti lepingut sõlmima. Lepingut saab sõlmida nii digitaalselt ID kaardiga allkirjastades või kohapeal paberil. Pixover Media OÜ-l on õigus küsida renditava toote eest ettemaksu renditava toote turuhinna ulatuses.

NB! Teile saadetakse tehnika broneerimiseks ettemaksuarve. Juhul kui tehnika rentimisest loobutakse, palume ette teatada vähemalt 24 tundi. Vastasel juhul ei toimu raha tagastamist, ettemakstud rahasumma arvestatakse järgmise rendiperioodi summast maha.

 

Renditoodete tagastamine

Renditoodete tagastamisel kontrollivad osapooled tehnika seisukorda ja komplektsust. Renditehnika füüsilisel purunemisel või hooletul ümberkäimisel on rentnik kohustatud tasuma tehnika remondikulud või tasuma kompensatsiooni vähemalt toote turuhinna piires. Samuti kuulub hüvitamisele kaotamise või purunemise puhul renditehnikaga kaasasolevad kotid, vutlarid, objektiivi korgid jm lisaseadmed. Kasuta ja hoia renditehnikat nii nagu enda oma!

 

Sinu Pixover!